Zarezerwuj cenę z roku 2018

Kolejny nowy rok jest już za rogiem! Na podstawie Twojej opinii zaplanowaliśmy wiele unikatowych promocji i fantastycznych możliwości biznesowych.

Ciężko uwierzyć, że tylko trzy lata temu LifePharm zostało otwarte w Europie. Podczas tego okresu mieliśmy wielu zainteresowanych możliwościami biznesowymi LifePharm. Zobacz jak daleko zaszliście w ciągu tylko kilku krótkich lat!

Podczas rozwoju w Europie postawiliśmy wysoki priorytet na wsparcie. Nawet jeśli koszty produktu wzrosły w innych krajach, staraliśmy się skupiać na Europie, aby utrzymywać bezpieczną podstawę legalną dla Twojego biznesu. Marka LifePharm potrzebowała silnej podstawy i zbudowaliśmy ją zapewniając obsługę klienta w różnych językach, materiały marketingowe oraz główne eventy. Dlatego organizowaliśmy Cyber Soboty, roczne konwencje LifePharm, trasy zarządu i promocje jak rejs po Morzu Śródziemnym.

Teraz, kiedy Europa wchodzi w swój czwarty rok w biznesie, oceniliśmy jak najlepiej dalej Cię wspierać i wzrost sprzedaży produktów. Ty, jako zaufany partner, pozostaniesz naszym numerem jeden i rozumiemy, że wzrost ceny produktów może być wrażliwym problemem. Naszym celem jest utrzymywać ceny produktów LifePharm jak najniższe jak to tylko możliwe.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nową listę cenową, która zostanie wprowadzona 1 Stycznia 2019 roku. Aby zablokować ceny z 2018 roku zachęcamy wszystkich IBO, aby pozostali na Auto-Dostawie. Składając zamówienia na Auto-Dostawę zapewniasz sukces w Twoim Biznesie LifePharm.

Nigdy nie zabraknie Ci produktu!

✓Doświadczaj benefitów zdrowotnych podczas kiedy kwalifikujesz się na prowizje.

Otrzymaj darmową wysyłkę i prezent w postaci produktu w każdym szóstym miesiącu od poprzedniej Auto-Dostawy z jednym z pakietów Auto-Delivery Advantage.

Zapisz się na Auto-Dostawę o wartości 200 CV, aby zapewnić sobie dostateczne miesięczne zaopatrzenie produktów oraz zdobądź dodatkowe punkty na rejs.

Zapisz swojego downline na 200 CV Auto-Dostawy i zdobądź podwójne punkty na rejs.

Zablokuj cenę z 2018 roku na wszystkich produktach!

Utylizując tą samą filozofię współpracy, która zabrała nas tak daleko, przewidujemy kolejny fantastyczny rok! Jeśli masz dodatkowe pytania na temat tego e-maila, skontaktuj się sie:

Z poważaniem,

LifePharm

Pytania i Odpowiedzi na temat wzrostu cen w Unii Europejskiej

P: Czy wszystkie ceny produktów wzrosną w 2019 roku?
O: Tylko cena Lamiderm Apex (15mL) spadnie z €79.21 do €65, wszystkie inne produkty otrzymają delikatny wzrost.

P: Czy jest sposób na to, abym mógł utrzymać ceny produktów z 2018 roku?
O: Tak! Wzrost ceny produktów nie będzie miała wpływu na zamówienia Auto-Dostawy. Utrzymuj lub złóż nowe zamówienia wszystkich swoich produktów na Auto-Dostawę i zachęć swoich podopiecznych, aby zrobili to samo. Zamówienia Auto-Dostawy zablokują cenę z 2018 roku.

P: Czy punkty CV zmienią się wraz ze wzrostem ceny?
O: Punkty CV pozostaną te same.

Wejdź na stronę LPGN

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *