Lamininine – dzielenie i rozmnażanie się komórek macierzystych

Laminine podaje informacje do mózgu, doprowadzając do regeneracji i odbudowy chorych, uszkodzonych komórek, przywracając im pamięć pierwotną.

Laminine jest jedynym preparatem na świecie zawierającym FGF – czynnik wzrostu fibroblastów.

Formuła jest opatentowana.

W artykule opublikowanym w Expert Journal napisano że: „Pomimo faktu, że naukowcy wciąż nie wiedzą w jaki sposób działają FGF, jest oczywiste, że przyczynia się do niesamowicie silnej regeneracji organizmu”

Wyjątkowością FGF jest to, że jest on w stanie tak jakby przekonfigurować/przeprogramować w pewnym stopniu nasz mózg, który jest najważniejszym organem ludzkiego ciała. Przyczynia się do poprawy funkcjonowania mózgu, który wpływa na stan całego organizmu.
Mózg dzięki FGF- czynnikowi wzrostu fibroblastów przeprogramuje komórki macierzyste i aminokwasy, tak by przemieszczały się do najbardziej potrzebujących rejonów organizmu. Potem ich misją jest naprawa i regeneracja komórek i tkanek w tym miejscu, gdziekolwiek w organizmie się znajdują.

I to jest cała tajemnica działania Laminine.

Jeśli mielibyśmy w uproszczeniu streścić co to są komórki macierzyste, to najłatwiej byłoby powiedzieć, że są to komórki, które służą samoodnowie, dzieleniu się i rozmnażaniu.Co to oznacza dla nas w praktyce?
Otóż przede wszystkim to, że dojrzałe komórki dają początek nowym komórkom, z których wytwarzane są dojrzałe krwinki.
Obecnie pozyskiwane są one ze szpiku kostnego, krwi pępowinowej oraz krwi obwodowej.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że dzięki komórkom macierzystym możemy ograniczyć najgroźniejsze choroby układu krwionośnego, metabolicznego czy nawet choroby nowotworowe, na które przecież nie ma skutecznego leku, a przynajmniej tak sądzi wielu lekarzy.

Zawiera aminokwasy, białka i peptydy oraz co najważniejsze FGF- czynnik wzrostu fibroblastów.
W czasie kuracji, przy okazji, niektóre osoby odzyskują utracony wiele lat temu częściowo słuch czy wzrok, odrastają włosy, poprawia się ogólna sprawność (umysłowa, ruchowa, seksualna), pigment skóry (plamy starcze) – generalnie następuje odtworzenie i odmłodzenie organizmu. Naprawia, regeneruje elementy uszkodzone, wadliwe w całym organizmie.

Zapraszam do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *